Крайно класиране по видове спорт в Ученически игри 2013/2014 г.

  • ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ
  • 03.02.2014 г.
Крайно класиране по видове спорт в Ученически игри 2013/2014 г.

В таз годишното издание на Общински ученически игри, участие взех над 3000 ученици. Рекордно много училища 49 се включиха в състезанията. След четири месечни оспорвани и драматични двубои в осемте видове спорт, класирането за тази учебна година придоби следния вид:


 

ОБЩИНСКИ УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ 2013/2014

Крайно класиране 

 

ТЕНИС НА МАСА

 

Момчета                                                                              Момичета

/V – VІІ клас/                                                       /V – VІІ клас/

1. ОУ „П. Р. Славейков“                                                   1. СОУ „Васил Друмев“

2. ОУ „Св. Кл. Охридски“                                                2. ОУ „Г. С. Раковски“

3. СОУ „Найден Геров“                                                    3. ОУ „Св. Иван Рилски“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                              /VІІІ – Х/

1. МГ „Д-р П. Берон“                                                        1. IV ЕГ „Фр. Жолио-Кюри”

2. Първа ЕГ                                                                      2. ПГ Електротехника

3. ПГМТ                                                                              3. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

 

БАДМИНТОН

 

Момчета                                                                              Момичета

/V – VІІ клас/                                                                      /V – VІІ клас

1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                       1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

2. НГХНИ „К. Преславски“                                            2. ОУ „Г. С. Раковски“

3. ОУ „Св. Иван Рилски“                                                3. НГХНИ „К. Преславски“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                              /VІІІ – Х/

1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                       1. НГХНИ „К. Преславски“

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                        2. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

3. ГПЧЕ „ Йоан Екзарх”                                                  3. Първа ЕГ

 

ШАХМАТ

 

V – VІІ клас                                                                   VІІІ – Х клас

1. ОУ „Черноризец Храбър”                                        1. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“

2. ОУ „Г. С. Раковски”                                                 2. Първа ЕГ

3. СОУ „Гео Милев“                                                     3. МГ „Д-р П. Берон“

 

ХАНДБАЛ

 

Момчета                                                                              Момичета

/V – VІІ клас/                                                                                   /V – VІІ клас/

1. ОУ „С. Михайловски“                                                 1. ОУ „С. Михайловски“

2. ОУ”Патриарх Евтимий”                                             2. ОУ „Цар Симеон I“

3. ОУ „П. Р. Славейков“                                                  3. ОУ „Св. Иван Рилски“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                         /VІІІ – Х/

1. ПГСАГ „Васил Левски“                                              1. Първа ЕГ

2. ПТГ Варна                                                                      2. ПТГ Варна

3. ПГ Електротехника Варна                                            

 

Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                           /ХІ – ХІІ/

1. ВТГ ”Г. С. Раковски”                                                   1. Първа ЕГ

2. ПГСАГ „Васил Левски“                                              2. ПГСАГ „Васил Левски“

3. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“                                                     3. ПГ Електротехника

 

 БАСКЕТБОЛ

 

Момчета                                                                              Момичета

/V – VІІ клас/                                                      /V – VІІ клас/

1. ІІІ ОУ „Ангел Кънчев”                                                1. ОУ „Цар Симеон I“

2. ОУ „Цар Симеон I”                                                       2. СОУ „Гео Милев“

3. СОУ „Найден Геров”                                                   3. МГ „Д-р П. Берон“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                             /VІІІ – Х/

1. V ГПЧЕ „Йоан Екзарх“                                                    1. III ПМГ „Акад. Попов“

2. Професионална техническа гимназия Варна          2. НГХНИ „К. Преславски“

3. ПГ Електротехника Варна                                             3. Първа ЕГ

 

Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                           /ХІ – ХІІ/

1. НГХНИ „К. Преславски“                                              1. Първа ЕГ

2. МГ „Д-р Петър Берон”                                                 2. НГХНИ „К. Преславски“

3. ВТГ „Г. Ст. Раковски”                                                   3. III ПМГ „Акад. Попов“

 

 ВОЛЕЙБОЛ

 

Момчета                                                                               Момичета

/V – VІІ клас/                                                                          /V – VІІ клас/

1.    ОУ „Д. Чинтулов“                                                          1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

2.    VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                          2. ОУ „П. Волов“

3.    ОУ „Г. С. Раковски“                                                       3. ОУ „Г. С. Раковски“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                              /VІІІ – Х/

1. Първа ЕГ                                                                         1. III ПМГ „Акад. Попов“

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                        2. МГ „Д-р П. Берон“

3. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“                                                     3. Първа ЕГ

 

Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                                              /ХІ – ХІІ/

1. Първа ЕГ                                                                          1. Първа ЕГ

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                         2. ПТГ „Асен Златаров“

3. V ГПЧЕ „Й. Екзарх“                                                       3. III ПМГ „Акад. М. Попов”

 

ФУТБОЛ

 

Момчета                                                                   

/V – VІІ клас/

1. СОУ „Найден Геров“

2. ОУ „Цар Симео I“

3. ОУ „П. Р. Славейков“

 

Юноши                                                                     

/VІІІ – Х клас/

1. VII СОУ „Найден Геров“

2. ПГ по електротехника

3. Професионална техническа гимназия Варна

                                                                       

Юноши                                                                     

/ХІ – ХІІ клас/

1. VII СОУ „Найден Геров“

2. ВТГ „Г. С. Раковски“

3. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“

                                                                      

 ЛЕКА АТЛЕТИКА

 

Момчета                                                                              Момичета

/V – VІІ клас/                                                    /V – VІІ клас/

1. Първо ОУ                                                                        1. СОУ „Св. Кл. Охридски“

2. VII СОУ „Найден Геров“                                            2. Първо ОУ

3. ОУ "Захари Стоянов"                                                  3. МГ „Д-р П. Берон“

 

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                              /VІІІ – Х/

1. ПТГ Варна                                                                      1. Първа ЕГ

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                        2. МГ „Д-р П. Берон“

3. Първа ЕГ                                                                         3. СОУ „Св. Кл. Охридски“

 




Споделете вашето мнение




Още от същия раздел

Or use your account on Blog

Error message here!

Hide Error message here!

Forgot your password?

Or register your new account on Blog

Error message here!

Error message here!

Hide Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close