Общински Ученически игри 2014/2015 г. - Крайно класиране

  • ПРЕДСТОЯЩИ СЪБИТИЯ
  • 16.02.2015 г.
Общински Ученически игри 2014/2015 г. - Крайно класиране

В тазгодишното издание на Общински ученически игри 2014/2015 г., участие взех около 3000 ученици от 48 училища. Първите два отбора от всички възрасти и спортове продължават за областните състезания. След четири месечни оспорвани и драматични двубои в осемте видове спорт, класирането за тази учебна година придоби следния вид:


ТЕНИС НА МАСА

 

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                        /V – VІІ клас/

1. ОУ „П. Р. Славейков“                                                   1. СОУ „Васил Друмев“

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                         2. VII СОУ „Найден Геров“

3. ОУ „Св. Иван Рилски“                                                  3. ОУ „Св. Иван Рилски“

 

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                              /VІІІ – Х/

1. Първа ЕГ                                                                         1. IV ЕГ „Фр. Жолио-Кюри”

2. МГ „Д-р П. Берон“                                                       2. ПГ Електротехника

3. ПТГ Варна                                                                      3. Първа ЕГ

 

БАДМИНТОН

 

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                      /V – VІІ клас

1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                         1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

2. НГХНИ „К. Преславски“                                             2. ОУ „Г. С. Раковски“

3. ОУ „Св. Иван Рилски“                                                 3. ОУ „Св. Иван Рилски“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                               /VІІІ – Х/

1. МГ „Д-р П. Берон“                                                        1. Първа ЕГ

2. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                        2. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

3. ГПЧЕ „ Йоан Екзарх”                                                   3. НГХНИ „К. Преславски“

 

 

ШАХМАТ

 

V – VІІ клас                                                                     VІІІ – Х клас

1. ОУ „Г. С. Раковски”                                                  1. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“

2. ОУ „Ангел Кънчев”                                                  2. МГ „Д-р П. Берон“

3. СОУ „ Неофит Бозвили”                                          3. Първа ЕГ

 

 

 ХАНДБАЛ

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                        /V – VІІ клас/

1. ОУ „С. Михайловски“                                                 1. ОУ „С. Михайловски“

2. ОУ „Цар Симеон I“                                                       2. ОУ „Цар Симеон I“

3. ОУ”Патр. Евтимий”                                                     3. ОУ „П. Р. Славейков“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                               /VІІІ – Х/

1. ПГСАГ „Васил Левски“                                              1. Първа ЕГ

2. ПТГ Варна                                                                      2. ПТГ Варна

3. ПГТ”Проф.Асен Златаров”                                 

 

Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                                               /ХІ – ХІІ/

1. ВТГ ”Г. С. Раковски”                                                   1. Първа ЕГ

2. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“                                                     2. ПГ Електротехника

3. ПТГ Варна                                                                      

 

БАСКЕТБОЛ

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                        /V – VІІ клас/

1. ОУ„Ч. Храбър“                                                              1. СОУ „Г. Милев“

2. III ОУ “А. Кънчев“                                                      2. ОУ„Св.Св.Кирил и Методий“

3. ОУ „П. Р. Славейков“                                                  3. ОУ „Хр. Ботев“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                               /VІІІ – Х/

1. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                        1. III ПМГ „Акад. Попов“

2. МГ „Д-р Петър Берон”                                                2. НГХНИ „К. Преславски“

3. III ПМГ „Акад. Попов“                                                3. Първа ЕГ

 

Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                                               /ХІ – ХІІ/

1. Първа ЕГ                                                                         1. Първа ЕГ

2. МГ „Д-р Петър Берон”                                                 2. НГХНИ „К. Преславски“

3. ВТГ ”Г. С. Раковски”                                                   3. III ПМГ „Акад. Попов“

 

 

ВОЛЕЙБОЛ

 

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                        /V – VІІ клас/

1.    ОУ „Д. Чинтулов“                                                        1. ОУ „Г. С. Раковски“

2.    ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“                                 2. ОУ „Д. Чинтулов“        

3.    VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“                                       3. VIII СОУПЧЕ „А. Пушкин“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                               /VІІІ – Х/

1. Първа ЕГ                                                                         1. ПГТ „Д-р А. Златаров“

2. V ГПЧЕ „Й. Екзарх“                                                     2. Първа ЕГ 

3. МГ „Д-р П. Берон“                                                        3. ВТГ „Г. С. Раковски“

 

 Юноши                                                                                Девойки

/ХІ – ХІІ/                                                                                /ХІ – ХІІ/

1. Първа ЕГ                                                                          1. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“

2. V ГПЧЕ „Й. Екзарх“                                                       2. Първа ЕГ

3. МГ „Д-р П. Берон“                                                         3. ПГТ „Д-р А. Златаров“

 

 

ФУТБОЛ

 

Момчета                                                                  

/V – VІІ клас/

1. СОУ „Н. Геров“

2. ОУ „Г. С. Раковски“

3. ОУ „П. Р. Славейков“

 

Юноши         

/VІІІ – Х клас/

1. VII СОУ „Н. Геров“

2. IV ЕГ „Ф. Ж. Кюри“

3. ПГСАГ „В. Левски“

 

Юноши           

/ХІ – ХІІ клас/

1. ПТГ Варна

2. Първа ЕГ

3. ПГ Електротехника

                                                                        

ЛЕКА АТЛЕТИКА

 

Момчета                                                                             Момичета

/V – VІІ клас/                                                                        /V – VІІ клас/

1. Първо ОУ                                                                          1. СОУ „Св. Кл. Охридски“

2. ОУ „Черноризец Храбър“                                            2. НГХНИ „К. Преславски“

3. СОУ „П. K. Яворов“                                                         3. СОУ „Д. Дебелянов“

 

Юноши                                                                                Девойки

/VІІІ – Х/                                                                               /VІІІ – Х/

1. МГ „Д-р П. Берон“                                                        1. Първа ЕГ

2. Първа ЕГ                                                                         2. МГ „Д-р П. Берон“

3. ПТГ Варна                                                                        3. IV ЕГ "Ф. Ж. Кюри"




Споделете вашето мнение




Още от същия раздел

Or use your account on Blog

Error message here!

Hide Error message here!

Forgot your password?

Or register your new account on Blog

Error message here!

Error message here!

Hide Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close