Победа за варненските ветроходци в регата Бриз Пролет

• АКТУАЛНО СПОРТ
  • 08.04.2019 г.

6 първи места за варненските ветроходци в регата Бриз Пролет. Пълното КЛАСИРАНЕ на всички 138 ветроходци:

6 първи места за варненските ветроходци в регата Бриз Пролет. СК Черно море Бриз спечели 5 първи места, а Капитан Г. Георгиев Порт Варна - едно. Състезанието е най-мащабното за Варна в детските и олимпийски класове и събра 124 лодки, 138 състезатели от 17 клуба от 3 държави.

Златните медалистите от Варна:

Адриана Петкова, СК Черно море Бриз, злато в клас Оптимист при девойките младша

Ивайло Гавраилов, Кап. Георги Георгиев Порт Варна, злато, клас Лазер 4,7 при юношите старша

Мариела Николова, СК Черно море Бриз, злато в клас Лазер Радиал в генералното класиране

Стефан Микалеян/Магдалена Ценова, СК Черно море Бриз, злато в клас 420

Йордан Илиев/Владимир Обрешков, СК Черно море Бриз, злато в клас Кадет

Александър Лазаров/Ива Недева, СК Черно море Бриз, злато, в клас 470

Следващият старт на ветроходците от Варна ще бъде в Несебър в края на месец април.