ОУ „Г. С. Раковски“ победители в надпреварата „Бързи и сръчни“ за 4 клас

• АКТУАЛНО СПОРТ
  • 25.10.2019 г.

Основно училища „Г. С. Раковски“ станаха победители в състезанието „Бързи и сръчни“ за 4 клас, което се проведе вчера /24.10.2019 г/ в залата на Първа езикова гимназия. На финала те надбягаха учениците на ОУ „Ангел Кънчев“ с минимална разлика от една десета от секундата. В спора за третото място Средно училище „Найден Геров“ спечели над представителите на СУЕО „А. С. Пушкин“.

Организаторите от дирекция „Спорт“, Община Варна бяха осигурили предметни награди с логото на Варна – Европейски град на спорта 2019 за всички участници, а за призовите класирания купи и медали. Традиционно в края на надпреварата беше изтеглена томбола с много и различни награди, а велосипед спечели ученик от СУЕО „А. С. Пушкин“.

Следващите състезания за различните възрасти от 1 до 4 клас ще се проведат по следния график, съответно в СК „Локомотив“, зала Първа ЕГ и Юнашки салон: