VI-ти Турнир по художествена гимнастика

  • АКТУАЛНО СПОРТ
  • 07.10.2020 г.
VI-ти Турнир по художествена гимнастика

На 10-11 октомври 2020 г, в НСБ Спортпалас, ще се проведе VI Турнир по художествена гимнастика "Морски звезди" и Приз Меглена Михайлова, организиран от КХГ Грация, със съдействието на ММС, Община Варна и БФХГ


Турнирът се провежда в памет на основателката на клуб "Грация" - Меглена Михайлова

Участие ще вземат 11 отбора от страната.

Над 300 състезателки ще се състезават в категории ЕЛИТ, "А" кат, "Б" кат. индивидуално,

ансамбъл и Гимнастрада / Масов Спорт.

Най - малката индивидуална гимнастичка в турнира "Морски звезди" е "русалка" от морския град Поморие родена 2015 година

 

Главен съдия на състезанието е Рада Вражева, Международен съдия Бреве и член на съдийската колегия към БФХГ.

Председател на КХГ "Грация" - Кристиана Генчева

Главен организационен секретар - Мая Максимова

Арбитър на състезанието - Виктория Атанасова

Главен секретар на състезанието - Соня Лазарова

Съдия - Виктория Атанасова

Комендант - Меглена Генчева

Треньори - Петя Димитрова, Светлана Юриевна, Калина Богоева

Хореограф - Лариса Хилкова

Счетоводител - Росица Йорданова

П Р О Г Р А М А

 

09.10.2020 г. петък – Пристигане на отборите
18.00 – 18.30 – Техническа конференция

10.10.2020 г. събота
08.20 – 09.00 – Съдийска конференция
09.00 – 10.30 – Родени 2015, 2014, 2013, 2012 г „Б“ и „А“ кат. от № 1-33
10.30 – 11.00  – Награждаване
11.00 – 12.10  – родени 2010 г „Б“ кат от № 1 - 16
12.10 – 12.20  – Почивка                                           
12.20 – 13.20  – ДМВ до 10 г. „А“ кат. от № 1-14          
13.30 – 14.30 – ОТКРИВАНЕ и Награждаване на родени 2010 г „Б“ и  ДМВ до 10 г
14.30 – 15.30  – ДМВ „Елит“ от № 1-16
15.40 – 16.00  – Награждаване на ДМВ Елит
16.00 – 16.40  – ДСВ „А“ кат от № 1 - 11
16.50 – 17.30  – ДСВ Елит от № 1 - 10
17.40 – 18.00  – Награждаване ДСВ „А“ кат и Елит
18.00 – 18.40  – ЖЕНИ „А“ кат и Елит от № 1-8
18.40 – 19.00  – Награждаване ЖЕНИ „А“ кат и Елит

11.10.2020 г. неделя
08.30 – 09.00 – Съдийска конференция
09.00 – 09.50 – родени 2011 г „Б“ кат от № 1-12
10.00 – 10.20 – Награждаване
10.20 – 11.40 – ДМВ „Б“ кат от № 1 – 19
11.40 – 11.50 – Почивка
11.50 – 12.30 – ДМВ „А“кат от № 1 - 8
12.40 – 13.00 – Награждаване на ДМВ                                
13.00 – 13.30 – ДСВ „Б“ кат. – родени 2007 от № 1-8
13.30 – 13.40 – Почивка
13.40 – 15.00 – ДСВ родени 2006, 2005 и ЖЕНИ  „Б“ кат. от № 9 - 24
15.00 – 15.30 – Награждаване  - ДСВ „Б“ кат и ЖЕНИ  „Б“ кат
15.50 – 16.30 – Ансамбли Мини, ДМВ до 10, ДМВ, ДСВ, Жени – 2 изигравания
16.30 – 17.00 – Награждаване
17.30 – 18.20 – Масов спорт от № 1 - 14
18.30 – Награждаване




Споделете вашето мнение




Or use your account on Blog

Error message here!

Hide Error message here!

Forgot your password?

Or register your new account on Blog

Error message here!

Error message here!

Hide Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close