Отборът на „Успех 2“ Варна е победител в състезанието по спортен риболов за незрящи

• АКТУАЛНО СПОРТ
  • 07.06.2021 г.
Отборът на „Успех 2“ Варна  е победител в състезанието по спортен риболов за незрящи

На 5.06.2021 на яз. Комарево - Провадийско се състоя турнир по спортен риболов за хора с нарушено зрение. В турнира взеха участие отборите на „Успех 1“, „Успех 2“ от Варна и „Светлина“ Шумен.

На първо място , с най-голям улов – 2.560 кг.се класира Господин Стоянов от отбора на Успех 2. Втори е Стоян Захариев от Успех 2 с 2.090 кг., а трети остана Братой Братоев с 1.400 кг. –„Светлина“Шумен.

Отборно купата спечели отборът на „Успех 2“ Варна, втори са „Светлина „Шумен, а трети – „Успех 1“ .